
Tačno za Dan zaljubljenih.
Ambasadorka brenda Puma, Cara Delevingne, zvezda je nove kampanje brenda Puma, u kojoj je predstavljen novi model patika Nova ’90 Blok. Plitka silueta patika za trčanje koje su prvenstveno bile popularne tokom devedesetih, unapređena je novim kombinacijama boja koje joj daju dimenziju i modernu notu koja će svim nosiocima dati poseban sportsko-trendi vibe.
U “Puma Black” crnoj, “Fair Aqua” tirkiznoj i “Pale Pink” roze bojama, patike na prvi pogled izgledaju fenomenalno. Nova ’90 Bloc patike su kreirane od mešavine mrežastog materijala i velura koji patikama daje retro dizajn. Mogu se nositi kako za treniranje, tako i van teretane ili terena kada želite da kompletirate sportski look ili unesete ovu notu u vaš celokupni izgled.
Kao što smo rekli, novi modeli će biti dostupni od 14. februara, a do tada pogledajte kako izgledaju!
V.R.
foto: Puma
Najčitaniji tekstovi iz kategorije Vesti
Još iz kategorije Vesti
Nova prolećna kolekcija stiže!
Kako je zvanično otkrila modna kuća Chanel, na mesto kreativnog direktora je došla Virginie Viard.
Za poslednju prolećnu kampanju, modna kuća Calvin Klein je angažovala nekoliko poznatih zvezda, uključujući Kendall Jenner, Shawna Mendesa, Noah Centineo...
Nova saradnja donosi još jednu kolekciju inspirisanu umetnošću i prirodom.
Simon Porte Jacquemus unosi jedinstvenu dozu kreativnosti u novoj prolećnoj i letnjoj kampanji, zamenjujući tradicionalan modni photo shoot sa slikama na platnu.
Olivia Palermo je nedavno otkrila novu saradnju sa čuvenim dizajnerom Karlom Lagerfeldom, koja će biti predstavljena u junu ove godine.
Početkom meseca je modna kuća KITH predstavila novu kolekciju sa luksuznim brendom Versace, kao i kampanju sa Bellom Hadid.
Poznata manekenka koja je tokom devedesetih važila za jednog od najboljih supermodela, vratila se na modnu pistu, zahvaljujući pozivu Marca Jacobsa.
Modna kuća Salvatore Ferragamo je za prolećnu kampanju još jednom angažovala diverznu grupu modela koji su pozirali u vili Trinita, u blizini Rima.
Nakon što je otkrio jesenju kolekciju na nedavno održanoj reviji u toku Nedelje mode u Njujorku, poznati brend je predstavio i novu kampanju za prolećnu sezonu.
Poznata dizajnerka se pridružila sve dužoj listi modnih kuća koje neće koristiti pravu kožu u svojim modnim kolekcijama.
Za poslednju kampanju, modna kuća Balenciaga je inspiraciju pronašla u virtualnom svetu.
Iako je modna kuća odlučila da neprimetno predstavi kompletnu prolećnu kampanju, kolekcija je privukla dosta pažnje.
Poznati Victoria’s Secret anđeo je u novoj kampanji otkrila svoju skrivenu disko divu...
Popularni američki brend GUESS i poznati latino pevač J Balvin ponosno najavljuju saradnju na prolećnoj kampanji za 2019. godinu.
U martovskom broju Harper’s BAZAAR magazina, globalna modna direktora Carine Roitfeld je predstavila svoj novi modni portfolio.
Reebok i Gigi se još jednom vraćaju, radi predstavljanja njihove druge zajedničke capsule linije.
Na listi top luksuznih brendova na svetu, Gucci je došao na prvo mesto, pobedivši Off-White.
Prestižni modni brend Timberland i NBA pozivaju sve ljubitelje sporta da iskažu svoj stil ove sezone...