Emma Roberts je prvi put postala majka

Baby boom se nastavlja!

29-godišnja glumica Emma Roberts i 36-godišnji Garrett Hedlund dobili su prvo dete – sina kome su dali ime Rodos.

Beba je rođena 27. decembra, ali ovaj radosni događaj postao je poznat tek sada.

Emma se porodila u Los Anđelesu, a mama i novorođenče se odlično osećaju. Dečak je na rođenju imao više od četiri kilograma. Glumica nije odmah mogla da poveruje da je u drugom stanju, jer dugo nije mogla da zatrudni zbog ozbiljnih zdravstvenih problema i plašila se neplodnosti. Lekari su zvezdi postavili razočaravajuću dijagnozu, čak je morala da zamrzne jajne ćelije. Međutim, Roberts je ipak zatrudnela i postala majka poslednjih dana odlazeće godine.

Romansa glumice i njenog kolege započela je u martu prošle godine. Veza se brzo razvijala: Emma i Garrett su odmah osetili da žele da budu zajedno i osnuju porodicu.

 harpersbazaar.ru

Najnovije

Politika kolačića
Harper's Bazaar Srbija logo

Koristimo kolačiće i slične tehnologije za skladištenje i pristup informacijama na Vašem uređaju. Neke od ovih tehnologija su tehnički neophodne da bi vam pružile bezbednu, funkcionalnu i pouzdanu web stranicu. Takođe, želimo da postavimo opcione/dodatne tehnologije kako bi vam pružili najbolje korisničko iskustvo.

Dodatne informacije su dostupne na stranici politika privatnosti.

Neophodni kolačići

Ovi kolačići su neophodni za normalno funkcionisanje web sajta, jer omogućavaju osnovne operacije poput održavanja vaše sesije, obezbeđivanja sigurnosti i pravilnog rada ključnih funkcionalnosti stranice.

Analitički i kolačići trećih strana

Ovi kolačići nam omogućavaju da razumemo kako pristupate stranici i Vaše navike pregledanja (npr. pregledane stranice, vreme provedeno na stranici, klik na sadržaj). Oni nam omogućavaju da analiziramo performanse i kvalitet naše stranice i da otkrijemo moguće greške.

Omogućavanje ovih kolačića pomaže nam da poboljšamo naš web sajt.