LVMH počinje da proizvodi besplatna sredstva za dezinfekciju

LVMH objavio je da će pokrenuti proizvodnju sredstava za dezinfekciju, čiji se nedostatak osetio gotovo u celom svetu, uzrokovan zbog pojave korona virusa. Upotreba sapuna, gelova, i ostalih dezinfekcijskih sredstava se smatra jednim od ključnih načina od zaštite ovog virusa.

Odeljenje koje je odgovorno za sve parfimerijske i kozmetičke proizode brendova Guerlain, Dior i Givenchy, sada će svoju proizvodnju usmeriti i na borbu protiv pandemije koja vlada.

Još jedna pozitivna vest je da će sva dezinfekciona sredstva biti besplatno podeljena bolnicama širom Francuske, a klinike u Parizu će svakako biti prioritet.

Ni poznate ličnosti nisu ostale ravnoduše na ovaj zdravstveni problem. Giorgio Armani i Donatella Versace donirali su veliku sumu novca, dok je Cristiano Ronaldo pomogao na zaista nesvakidašnji način, a o tome sve detalje možete saznati OVDE.

Najnovije

Politika kolačića
Harper's Bazaar Srbija logo

Koristimo kolačiće i slične tehnologije za skladištenje i pristup informacijama na Vašem uređaju. Neke od ovih tehnologija su tehnički neophodne da bi vam pružile bezbednu, funkcionalnu i pouzdanu web stranicu. Takođe, želimo da postavimo opcione/dodatne tehnologije kako bi vam pružili najbolje korisničko iskustvo.

Dodatne informacije su dostupne na stranici politika privatnosti.

Neophodni kolačići

Ovi kolačići su neophodni za normalno funkcionisanje web sajta, jer omogućavaju osnovne operacije poput održavanja vaše sesije, obezbeđivanja sigurnosti i pravilnog rada ključnih funkcionalnosti stranice.

Analitički i kolačići trećih strana

Ovi kolačići nam omogućavaju da razumemo kako pristupate stranici i Vaše navike pregledanja (npr. pregledane stranice, vreme provedeno na stranici, klik na sadržaj). Oni nam omogućavaju da analiziramo performanse i kvalitet naše stranice i da otkrijemo moguće greške.

Omogućavanje ovih kolačića pomaže nam da poboljšamo naš web sajt.