Miley Cyrus lekarima obezbedila besplatne obroke

Pre nekoliko dana, princeza Viktorija posetila je jednu od dobrotvornih fondacija Stokholma, i zajedno sa volonterima spremila ručak. Juče su Miley Cyrus i njen dečko, Cody Simpson, na sličan način iznenadili zaposlene u jednoj bolnici Los Anđelesa.

Poznati par im je priredio besplatan ručak, i u znak zahvalnosti za sav rad koji lekari i medicinski radnici čine, ovo dvoje su im uručili 120 paketa hrane uz reči: „Hvala vam na svemu. Ostanite jaki!“

 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели Cody Simpson (@codysimpson) дана4. Апр 2020. у 1:41 PDT

„Ovo su pravi junaci našeg doba, koji su život posvetili borbi protiv pandemije. Na tome smo im više nego zahvalni“, napisao je Cody na svom Instagram profilu.

 

Najnovije

Politika kolačića
Harper's Bazaar Srbija logo

Koristimo kolačiće i slične tehnologije za skladištenje i pristup informacijama na Vašem uređaju. Neke od ovih tehnologija su tehnički neophodne da bi vam pružile bezbednu, funkcionalnu i pouzdanu web stranicu. Takođe, želimo da postavimo opcione/dodatne tehnologije kako bi vam pružili najbolje korisničko iskustvo.

Dodatne informacije su dostupne na stranici politika privatnosti.

Neophodni kolačići

Ovi kolačići su neophodni za normalno funkcionisanje web sajta, jer omogućavaju osnovne operacije poput održavanja vaše sesije, obezbeđivanja sigurnosti i pravilnog rada ključnih funkcionalnosti stranice.

Analitički i kolačići trećih strana

Ovi kolačići nam omogućavaju da razumemo kako pristupate stranici i Vaše navike pregledanja (npr. pregledane stranice, vreme provedeno na stranici, klik na sadržaj). Oni nam omogućavaju da analiziramo performanse i kvalitet naše stranice i da otkrijemo moguće greške.

Omogućavanje ovih kolačića pomaže nam da poboljšamo naš web sajt.